• Herbalife kullanıcısı

  KİLO KONTROLÜ İÇİN BAŞVURDUĞUM EBRU HANIM ŞİKAYETLERİM GEREĞİ BU ÜRÜNÜDE ÖNERMİŞTİ.ALDIĞIM BÜTÜN ÜRÜNLERDEN ÇOK MEMNUNUM.HEM İDEAL KİLOMA ULAŞTIM HEMDE ŞİKAYELERİMDEN KURTULDUM.TEŞEKKÜRLER EBRU
  Bu kullanıcı Formül 2 Vitamin & Mineral Kompleks Kadınlar İçin ürününü kullandı ve bu ürüne 5 üzerinden 5 puan verdi.

  11 Aralık 2020
 • Herbalife kullanıcısı

  ÇOCUKLARIMA GÜVENLE VERDİĞİM BİR ÜRÜN. ONLARINDA KUTUDAN ÇIKARIRKEN DUYDUKLARI SESE KOŞARAK GELMELERİ BENİ ÇOK MUTLU EDİYOR.SEVEREK İÇİYORLAR. TEŞEKKÜRLER EBRU HANIM.
  Bu kullanıcı Herbalifefine Epa ve Dha Asit İçeren Omega-3 Yağ Asidi Takviyesi ürününü kullandı ve bu ürüne 5 üzerinden 5 puan verdi.

  11 Aralık 2020
 • Herbalife kullanıcısı

  EBRU HANIM SAYESİNDE DİĞER TAKVİYE EDİCİ ÜRÜNLERLE BİRLİKTE KULLANDIĞIM HERBALİFE ÜRÜNLERİ SAYESİNDE AĞRILARIMDAN KURTULDUM.VERDİĞİ HER ÜRÜNE GÜVENİN İHTİYACINIZ OLMAYAN HİÇBİR ÜRÜNÜ ÖNERMEYEN Bİ DANIŞMAN.
  Bu kullanıcı Formül 2 Vitamin & Mineral Kompleks Erkekler İçin ürününü kullandı ve bu ürüne 5 üzerinden 5 puan verdi.

  11 Aralık 2020
 • Herbalife kullanıcısı

  YAŞIMIZ GEREĞİ KALP SAĞLIĞIMIZA DİKKAT ETMEMİZ GEREKİYOR.EBRU KIZIM SAYESİNDE BU ÜRÜNÜ KULLANMAYA BAŞLADIM.ÇOK MEMNUNUM.HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.
  Bu kullanıcı Herbalife Niteworks L-Arjinin ve Vitamin İçeren Gıda Takviyesi ürününü kullandı ve bu ürüne 5 üzerinden 5 puan verdi.

  11 Aralık 2020
 • OĞUZ

  EBRU HANIM SAYESİNDE TANIŞTIĞIM ÜRÜNLER GERÇEKTEN MUHTEŞEM. YILLARDIR VEREMEDİĞİM KİLOLARIMDAN HERBALİFE İLE KURTULDUM.MUHTEŞEM BİR DANIŞMAN.KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM.
  Bu kullanıcı Formül 1 Shake Çikolatalı - Herbalife ürününü kullandı ve bu ürüne 5 üzerinden 5 puan verdi.

  11 Aralık 2020

Herbalife ürünleri hakkıda bilgi almak isterseniz biz size yardımcı olmak isteriz.
Bize whatsapp üzerinden mesaj atabilir ya da telefon ile ulaşabilirsiniz.

Whatsapp dan mesaj gönderin